mam radyjko panasonic CQ-RDP472N i wszystko chodzi idealnie ale mp3 to jest tragedia,te same płyty co odbierają dobrze na kompie w radyjku trzeszczą piszczą normalnie tragedia.czyściłem laser,próbowałem lepszych płytek,wolno nagrywałem,w różnych systemach,nic nie pomaga i przewaznie to te same utwory żle odbierają.jeśli naprzykład z tych samych mp-trujek nagram audio cd to odbiera idealnie .co to może być??pomocyyyyyyy