Witam
Miałem wypadek, w laptopie pękła mi matryca - zrobił się na niej duży pajączek. Laptop działa normalnie, podpinałem go do tej pory pod zwykły monitor CRT, więc postanowiłem wymienić matryce. Nie mogłem znaleźć dokładnie takiej samej, wiec zamówiłem zamiennik produkcji LG. Podpiąłem ja własnie do laptopa, i jest mały problem - matryca mi śnieży. Biały kolor widze jako różowy. Odpaliłem painta na laptopie i na komputerze - przy kolorach czerwonym, zielonym i niebieskim (maksymalna wartość 255 przy 0 na innych składowych), na laptopie kolor niebieski jest nieznacznie jaśniejszy. Reszta taka sama. Czego to może być wina?
Miałem wypadek, w laptopie pękła mi matryca - zrobił się na niej duży pajączek. Laptop działa normalnie, podpinałem go do tej pory pod zwykły monitor CRT, więc postanowiłem wymienić matryce. Nie mogłem znaleźć dokładnie takiej samej, wiec zamówiłem zamiennik produkcji LG. Podpiąłem ja własnie do laptopa, i jest mały problem - matryca mi śnieży. Biały kolor widze jako różowy. Odpaliłem painta na laptopie i na komputerze - przy kolorach czerwonym, zielonym i niebieskim (maksymalna wartość 255 przy 0 na innych składowych), na laptopie kolor niebieski jest nieznacznie jaśniejszy. Reszta taka sama. Czego to może być wina?