Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Octawia 2001r. nie działa centralny zamek

20 May 2011 22:06 2675 15
  • Level 20  
    Witam. Po zgaszeniu silnika i wyjęciu klucza ze stacyjki zaciął się centralny zamek?
    Niemożna wcale zamknąć wszystkich drzwi na klucz i tylna klapa bagażnika nie chce się otworzyć, nic nie było zalane. Co można zrobić?
  • Level 13  
    Diagnostyka komputerowa na początek to podstawa w tym aucie, co dalej, to w zależności co powie komputer.
  • Level 42  
    Bezpieczniki do kontroli , aż się proszą!
  • Level 20  
    Bezpieczniki są ok.
    A czy jest tam jakaś pompka?, bo jakiś elektryk mówił że mogła wysiąść.
    Tak myślę że może jakiś sterownik padł, ale ci elektronicy też nie mają serca,10-15min pracy i weźmie 400zł. (:
  • Helpful post
    Level 41  
    Sprawdź na module pod kierownicą czy masz zasilanie oraz sprawdź w module w drzwiach kierowcy czy masz 2 "plusy" no i masę,to na początek.Te zamki można naprawiać bez komputera.
  • Level 41  
    Co ma transformator do zamka w skodzie?.
  • Level 42  
    Ja chyba mam halucynacje , co w tym samochodzie robi trafo dzwonkowe?
  • Level 33  
    Dobrze zrobili z klienta barana:-)
  • Level 20  
    polonez15 wrote:
    Dobrze zrobili z klienta barana:-)
    A co masz na myśli? może pomyliłem linki ale w każdym razie miał wysiąść jakiś TRANSFORMER czy coś od skody?
  • Level 41  
    Niech pokażą Tobie ten wymieniony transformer.Oszuści.
  • Level 24  
    Robiłem 2 skodowki i w obydwu były przetarte kable w łączniku gumowym drzwi kierowcy.
  • Level 41  
    Ja robiłem wiele skód i nie tylko przewody padały ale trafa tam nie widziałem nigdy,zwłaszcza sieciowego.
  • Level 20  
    Albo to były przewody, albo coś w mechanizmie w drzwiach kierowcy, zauważyłem że uszczelka w której idą przewody do drzwi niebyła założona prawidłowo.
  • Level 33  
    To już wiesz co masz zrobić :-) Powiedzieć majstrom parę słów...