Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chłodziarko zamrażarka Amica ACZ3402P-problem z zamrażarką

10 Lis 2004 20:33 5286 8
  • Poziom 10  
    Rok temu kupiliśmy z mężem chłodziarko-zamrażarkę Amica ACZ3402P i wszystko byloby dobrze, gdyby nie jeden problem z zamrażarką. Po włączeniu zamrażarki w ciągu kilku dni pojawia się nad tacką do zamrażania owoców, na parowniku ( nie wiem czy jest to dokładna nazwa-chodzi o 5 "prętów" nad tacką do zamrażania owoców-na trzech z nich osadza się gruba warstwa lodu,2 następne są nietknięte), warstwa szronu przechodząca w lód. W ciągu 1 miesiąca do dwóch nie mogę wysunąć tacki, gdyż lód nachodzi na nią. Rozmrażałam ją już 3 razy w ciągu roku po przyjeździe serwisu( jest jeszcze na gwarancji), ale za każdym razem jest to samo. Serwis wymieniał już drzwi zamrażarki, regulował uszczelki w drzwiach, regulowal już same drzwi, ale problem jest taki sam. Czy ktoś orientuje się w czym tkwi problem ? Czy to jest wada techniczna tej lodówki? Serwis byl już u mnie 4 razy i zamierzam ją oddać, albo wymienić. Proszę o pomoc :please:
  • Poziom 16  
    cze . prawdopodobnie żle wtryśnięta izolacja do komory (pianka ) .Domagaj się wymiany ,ale najlepiej niech oddadzą ci kasę i kup sobie No frosta to zapomnisz o lodzie ps . to tylko amica im sie zdaża
  • Poziom 18  
    Witaj asiadobro miło widzieć tutaj kobiętę. Tak jak rydzekcycek postaw sprawę jasno wymiana i tylko Cię to satysfakcjonuje niektóre egzemplarze tak miały sam miałem taki przypadek. Po wymianie jest ok długi czas. pozdrowienia
  • Poziom 10  
    Dziękuję za odpowiedź. Tak też zrobiłam. Zadzwoniłam do Amici i polecono mi wystosować prośbę pisemną o wymianę sprzętu. Zobaczymy co z tego wyniknie. :wink:
    Pozdrowienia
  • Poziom 1  
  • Poziom 11  
    Witam i pozdrawiam coś ze szczelnością komory ale nie koniecznie pytanie z mojej strony próbowali napełnić freonem i wymienić filtr odwadniający ???? .
    A najlepiej to wymiana bodajże po 4 naprawach bez rezultatu muszą wymienić sprzęt na nowy
  • Poziom 10  
    Witam ponownie. Niestety nic z tych rzeczy. Serwis wymienił tylko drzwi zamrażarki, podsuszył uszczelkę w drzwiach zamrażarki ( suszarką do włosów!), podregulował drzwi i stwierdził, że Amici lodówki tak mają i to jest normalne. :?
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    Warunki gwarancji lodówki Amica:
    Kupujący ma prawo do wymiany sprzętu na wolny od wad jeżeli w ciągu roku od daty zakupu w sprzęcie ujawni się wada, której na podstawie orzeczenia uprawnionego rzeczoznawcy nie można usunąć.
    Kupujący ma prawo do wymiany sprzętu na wolny od wad przy spełnieniu łącznie określonych warunków:
    a) jezeli w ciągu roku od daty zakupu, w sprzęcie ujawni się istotna wada uniemożliwiająca korzystanie ze sprzętu, a sprzęt był juz wcześniej przynajmniej jednokrotnie naprawiany i która to naprawa odnotowana zostala w karcie gwarancyjnej przez uprawniony do jej dokonania podmiot.
    Pewnie czeka mnie wizyta rzeczoznawcy.... :roll:
    Pozdrawim.