Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laguna II 2006r choinka w instalacji co winne

elektro-mat 21 May 2011 00:01 3571 7
    elektro-mat
    Level 9  
    Witam mam taki problem- laguna sprowadzona uszkodzona była rozebrana do blaszki czyli komora silnika goła w środku też bez deski belki instalacji. po złożeniu dzieje sie tak- wkladam karte zapala sie kontrolka od serwisu dusze start i nic włanczam pozycyjne i tak jak by zapłon sie włączył ale brakuje w liczniku kontrolek ładowania, oleju, airbag ale gdy dusze start to rozrusznik kręci, przy aku jak są bezpieczniki to wkładam jeden to zapala sie tylny prawy pozycyjny wkładam obok to przedni prawy pozycyjny, szyby, radio sterowanie klimą działają. wtyczki wszystke sprawdzane trzy razy nie było szans sie pomylić auto jak przyjechało nie było nic sprawdzane tylko teraz. podłanczając tester nie moge sie połączyć z niczym tylko z abs idzie. błąd tylko przedniego prawego koła, czy to ta puszka bezpieczników jest uszkodzona jak sie takie choinki dzieją??? masy wszystkie sprawdzone i czyszczone. ktoś miał taki przypadek??? prosze o pomoc!!!
    qwertyuiop1000
    Level 24  
    Czeka cię mekka i ból ,zacznij od skrzynki bezpieczników i BSI pewnie złom i do wymiany :idea::cry:

Moderated By Przemo9826:

Następny która szuka BSI w renault, tam jest tylko i wyłącznie UCH

Werewolf
    Level 25  
    Pod co go podłączałeś ? to pierwsze podstawowe pytanie.
    DDT2000 nie połączy się z tym silnikiem, tylko CLIP.
    Kontrolka od immo mruga normalnie ? czy świeci ciągle lub mruga bardzo szybko ?
    Masa podpięta dobrze ?
    mota88gb
    Level 19  
    Wiązka sprawdzona? Zasilania są?
    elektro-mat
    Level 9  
    immo świeci gdy wkładam karte dioda od immo gaśnie czyli immo zachowuje sie normalnie. podłączyłem tester delphi szału nie ma ale zawsze mnie jakos ratował. masy sprawdzone co do zasilań żaden bezpeicznik nie był przepalony a co do zasilań to raczej za dużo różnych rzeczy sie dzieje jak by jednego zasilania brakowało lub masy. sprawdzić tej puszki nie mam jak koszt takiej 150zł zaryzykować???
    Werewolf
    Level 25  
    Ta skrzynka to UCH, i raczej jest dobra, bo gdy coś się z nią dzieje, to IMMO wariuje.
    kidu22
    Level 35  
    Jaki silnik?
    Sprawdz czy masz zasilanie na liczniku czy też alternator i czujka oleju nie sa podłączone.
    UCH musi być czyste, używka cie nie zbawi.

PO dzwonie , pożar, wymiana silnika?
    elektro-mat
    Level 9  
    auto uszkodzone w prawą strone przod. licznik by takie coś powodował??? duże putanie dlaczego tyle różnych rzeczy nawaliło co raczej nie mają ze soba wspólnego. np światła pozycyjne prawe świeci, tylna klapa nie działa, pompki paliwa nie słychać, włączam pozycyjne to zapłon sie włącza. . .

Poprawiasz swoją twórczość lub kosz. Wybieraj. [Błażej]