Witam.dzisiaj rano odpaliłem junkers a tu zimna woda. Problem jest taki że odkręcam kran junkers zapala sie dopiero na maksymalnym odkręceniu kranu,woda nawet nie jest letnia, może ma kilka stopni więcej niz z kranu zimnego, gry troszke przykręce kran junkers gaśnie pali sie tylko świeczka. Wczoraj było wszystko ok. Sprawdzałem filtr wody jest ok. co robić,proszę o pomoc, jest sobota, fachowca nie znajde już
3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
mod.serwisant73
3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
mod.serwisant73