Witam
Skladalem wzmacniacz jabela j-01 15W i przepalilem oba scalaki tda2030a. Juz mialem isc do sklepu kupowac nowe, ale pomyslalem sobie coby nie zamienic 2030a na 2040, jakie sa w wzmacniaczu 25W j-45. Generalnie sama plytka jest taka sama, ale co z reszta? Czy taka podmiana nie ma wplywu na reszte rezystorow, kondensatorow i diod? Wzmacniacz dziala na zasilaczu, tez jabela j-55, trafo 100W 2*12V, po zmostkowaniu wychodzi +/-17V.
Nie jestem zbytnio obeznany w sprawach elektroniki, ani audioelektroniki, wiec nie wiem jakie to moze miec skutki.
Skladalem wzmacniacz jabela j-01 15W i przepalilem oba scalaki tda2030a. Juz mialem isc do sklepu kupowac nowe, ale pomyslalem sobie coby nie zamienic 2030a na 2040, jakie sa w wzmacniaczu 25W j-45. Generalnie sama plytka jest taka sama, ale co z reszta? Czy taka podmiana nie ma wplywu na reszte rezystorow, kondensatorow i diod? Wzmacniacz dziala na zasilaczu, tez jabela j-55, trafo 100W 2*12V, po zmostkowaniu wychodzi +/-17V.
Nie jestem zbytnio obeznany w sprawach elektroniki, ani audioelektroniki, wiec nie wiem jakie to moze miec skutki.