Wiec mam taki problem, posiadam zestaw :
4 głośniki w drzwiach (chce je podłączyć pod wzmacniacz)
Wzmacniacz sony 4 kanałowy wyjście na kanał 75rms
Tubę mam podłączona pod wzmacniacz w na mostku w 1 kanał
Wszystkie głośniki są podłączone pod radio kostka ale radio strasznie się grzeje wiec chcę głośniki podłączyć pod wzmacniacz i pytanie czy muszę ciągnąc kable od każdego głośnika pod wzmacniacz czy można to zrobić jakoś inaczej ??????
Mam w zapasie jeszcze jeden wzmacniacz nie podłączony 2 kanalowy w mostku 450 w rms opłaca się przepinać tubę ???
doradźcie jak ten komplet posklejać do kupy !!
4 głośniki w drzwiach (chce je podłączyć pod wzmacniacz)
Wzmacniacz sony 4 kanałowy wyjście na kanał 75rms
Tubę mam podłączona pod wzmacniacz w na mostku w 1 kanał
Wszystkie głośniki są podłączone pod radio kostka ale radio strasznie się grzeje wiec chcę głośniki podłączyć pod wzmacniacz i pytanie czy muszę ciągnąc kable od każdego głośnika pod wzmacniacz czy można to zrobić jakoś inaczej ??????
Mam w zapasie jeszcze jeden wzmacniacz nie podłączony 2 kanalowy w mostku 450 w rms opłaca się przepinać tubę ???
doradźcie jak ten komplet posklejać do kupy !!