Witam
Czy ktoś z was stosował rozwiązanie dla sterowania pompą stałoobrotową z zastosowaniem Falownika oraz czujnika różnicy ciśnień tak aby sterowanie pompą było uzależnione od różnicy ciśnień pomiędzy zasilaniem i powrotem na instalacjii .Czy jest to nieskąplikowane rozwiązanie i czy wogóle da się to osiągnąć na falownikach dostępnych na rynku
Czy ktoś z was stosował rozwiązanie dla sterowania pompą stałoobrotową z zastosowaniem Falownika oraz czujnika różnicy ciśnień tak aby sterowanie pompą było uzależnione od różnicy ciśnień pomiędzy zasilaniem i powrotem na instalacjii .Czy jest to nieskąplikowane rozwiązanie i czy wogóle da się to osiągnąć na falownikach dostępnych na rynku