Czy moze ktos odpowiedziec na ponizsze pytania (lub moze wskazac jakis link gdzie dokładnie byl by opisany problem):
1. Gdzie mozna wprowadzic haslo administratora juz po instalacji winXP (gdyz podczas instalacji haslo nie zostalo wpisane)?
2. Jaka kombinacja klawiszy w momencie wyboru uzytkownika przy starcie systemu powoduje zalogownie sie na konto administratora?
3. Jezeli na komputerze jest aktywne konto goscia to jak mozna mu wylaczyc dostep do dyskow twardych i jedynie udostepnic mu wybrany katalog aby mogl w nim zapisywac swoje dane (ale zeby jednoczesnie mail dostep do zainstalowanych programow np. word itp.)?
Dzieki z gory za odpowiedzi. Pozdrawiam!!!!
1. Gdzie mozna wprowadzic haslo administratora juz po instalacji winXP (gdyz podczas instalacji haslo nie zostalo wpisane)?
2. Jaka kombinacja klawiszy w momencie wyboru uzytkownika przy starcie systemu powoduje zalogownie sie na konto administratora?
3. Jezeli na komputerze jest aktywne konto goscia to jak mozna mu wylaczyc dostep do dyskow twardych i jedynie udostepnic mu wybrany katalog aby mogl w nim zapisywac swoje dane (ale zeby jednoczesnie mail dostep do zainstalowanych programow np. word itp.)?
Dzieki z gory za odpowiedzi. Pozdrawiam!!!!