Chciałbym utworzyć 2 konta w winXP tak żeby jedno było administratorem a drugie osobne.
Chodzi o to żeby osoba nieuprawniona nie mogła wejść do panelu sterowania ani nic instalować.
Chodzi o to żeby osoba nieuprawniona nie mogła wejść do panelu sterowania ani nic instalować.