Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partner闚

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
Europejski lider sprzeda篡 techniki i elektroniki.
Prosz, dodaj wyj徠ek elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

problem z czytanie p造t w wie篡 Philips Philips FW-M355

Lak 12 Lis 2004 20:18 1793 10
  • #1 12 Lis 2004 20:18
    Lak
    Poziom 15  

niekt鏎a p造ty cd-r p造ta raz czyta normalnie raz nie, czasami 豉pie jak jeszcze ja wybiore, czasami trzeba wyj望 p造t i dopierw wtedy 豉pie. Wie瘸 jest jeszcze na gwarancji, wi璚 pytanie czy to podlega gwarancji???

• #2 12 Lis 2004 20:26
    tik_tak
    Poziom 36  

Je郵i jest na gwarancji to nie zastanawiaj si nad niczym.Tam usun usterk.

• #3 12 Lis 2004 20:34
    Grzelaspace
    Poziom 15  

Witam! Tak jak ty jestem ofiar tego samego problemu tylko, 瞠 z wie膨 samsunga. "Usterka" taka nie podlega gwarancji gdy wie瘸 jest sprawna, a producent udowodni ci to tym, 瞠 w這篡 do niej originaln p造t audio, a za這瞠 si 瞠 zadzia豉 na niej ka盥y orygina.Klient musi sam sprawdzi czy inne p造ty dzia豉j. W mojej wie篡 ma sie to nast瘼uj帷o: nie dzia豉ja p造ty nagrane samodzielnie, ale nie wszystkie. "Nie wszystkie" to takie p造ty, kt鏎e maj wysoki wsp馧czynnik odbicia tzn. ze srebrn pow這k(tak w kt鏎ej sie mo積a przej瞠). np. p造ty Hawk, lub p造ty Verbatim. Verbatimy maja bardzo wysoki wsp馧czynnik odbicia. U znajomych s造sza貫m tak histori 瞠 dzia豉造 im p造ty tylko z niekt鏎ych nagrywarek, najcz窷ciej niedzia豉j z nagrywarek LG, Pozdrawiam!

• #4 12 Lis 2004 20:44
    reksiomaly
    Poziom 19  

No c霩 panowie to s w豉snie mini wierze.W serwisie philipsa jak kolega ju Ci powiedzia powiedz Ci 瞠 sprz皻 chodzi i niewymieni lasera.Wiec trzeba b璠zie samemu

• #5 12 Lis 2004 21:16
    Adam72
    Poziom 14  

Witam. Potwierdzam s這wa <Grzelaspace> osobi軼ie wioz貫m kiedys Samsunga na gwarancji do serwisu z tym samym objawem i serwis stwierdzi w豉郾ie 瞠 wie瘸 jest ok bo oryginalne p造ty dzia豉j, a w instrukcji nie ma informacji 瞠 ten typ sprz皻u odtwarza p造ty CD-R. Teraz zwracam uwag 瞠by sprawdzi czy w instrukcji jest informacja jakie p造ty sprz皻 odtwarza. Osobi軼ie mam 4-letni FW-C55 i czyta wszystko jak leci za wyj徠kiem CD-RW. No c騜, sprz皻 coraz ta雟zy wi璚 trudno wymaga 瞠by odtwarza wszystko, cho og鏊nie Philips jeszcze jako tako chodzi. Mia貫m kiedy seri Samsunga MAX... szkoda gada. Pozdrawiam.

• #6 12 Lis 2004 23:21
    yooras
    Poziom 22  

witam, a ja my郵, 瞠 je瞠li do陰czysz do sprz皻u p造te z kt鏎a masz najwieksze problemy to jest szansa, 瞠 nie ode郵 ci z kwitkiem.
    pozdrawiam.

• #7 12 Lis 2004 23:29
    Lak
    Poziom 15  

W instrukcji jest podane ze odtwarza samodzielnie nagrane p造ty cd-r/rw. A co do p造t z wysokim wsp馧czynnikiem odbicia to chyba co w tym jest bo p造ty rw dysana (s w豉郾ie takie 豉dne srebrne :D) wieza odczytuje zawsze bez najmniejszych problem闚. Wi璚 jak teraz b璠zie z gwarancj, bo skoro maja na niej wszystkie p造ty to chyba wszystkie?????

BTW: Nie ma tu kogo z serwisu Philipsa?????

• #8 13 Lis 2004 00:20
    reksiomaly
    Poziom 19  

No m鎩 dobry kolega kiedy zanius boomboxa na serwis philipsa na gwarancji i powiedzia z laser nieczyta po這wy p造t i prosi o wymiane optyki to mu powiedziano 瞠 oni nie wymieniaj laser闚 mog go podkr璚i.

• #9 13 Lis 2004 00:51
    Adam72
    Poziom 14  

My郵 瞠 mo積a spraw w serwisie przedstawi, co oni na to ? Sam jestem ciekawy, ale spr鏏owa nie zaszkodzi. Najlepiej jak porozmawiasz bezpo鈔ednio z serwisantem a nie z osob kt鏎a tylko przyjmuje sprz皻.

• #10 14 Lis 2004 11:33
    Lak
    Poziom 15  

chyba zg這sz to do serwisu bo przed chwil co kiepsko sz這 mu czytanie 'srebrnej' p造ty cd-rw dysana

• #11 27 Lis 2004 23:12
    sadop
    Poziom 12  

Te mia貫m problem z czytaniem nagrywanych na kompie p造t przez philipsa.Na pocz徠ku pomog這 zmniejszenie pr璠ko軼i zapisu na p造te do 4x , podobno wychodzi wtedy mniej b喚d闚.Wiem , 瞠 to nie jest rozwi您anie na d逝瞠j ale mo瞠sz zawsze spr鏏owa.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
TME Logo