Witam, posiadam router TP-Link W8901G z najnowszym firmware[jakby co] i neostrade 6mb[jeżeli to pomoże]. Problemem jest tracenie/rozłączanie połączenia z routerem. Rozłączy się za 5 sekund znów się połączy i tak się dzieje co 20-30-40 minut a czasami po 2-3 godzinach dopiero się rozłączy, nie ma na to reguły. Router skonfigurowałem tak jak TP-LINK zalecał. Nie mam pojęcia o co "mu" chodzi. Czytałem gdzieś, że może to być wina TPSY, ale zanim coś zacznę robić wolę się doinformować.
p.s. a może wyrzucić tego złoma i kupić jakiegoś porządnego Belkina lub D-Linka? ;p
CHEERS
p.s. a może wyrzucić tego złoma i kupić jakiegoś porządnego Belkina lub D-Linka? ;p
CHEERS