Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat Ibiza 2003 światło stopu pali sie cały czas

waszek 11 Jun 2011 00:56 10726 9
lampy.pl
    waszek
    Level 2  
    Witam.
    Mały problem powstał w mojej Ibizie, miga kontrolka świec żarowych ale auto równo chodzi.
    Byłem u elektryka wymienił czujnik stopu ale pojawiła się maniana w postaci.
    Gdy są włączone światła mijania, światło stopu pali się cały czas, gdy wyłączy się mijania, światło stopu działa normalnie.
    Wiem, że mogę pojechać do elektryka jeszcze raz, ale dopiero w przyszły poniedziałek mogę mieć czas.
    Czy może wiecie gdzie leży problem?
    Czy można to zrobić w zaciszu garażu by nie powodować zagrożenia na drodze przez najbliższy tydzień?
    No i co z ta kontrolka świecy....
    Czy wystarczy tylko skasować błąd (zapala się po kilkunastu sekundach od uruchomienia silnika i miga)?
  • lampy.pl
  • lampy.pl
    bart.auto
    Level 21  
    Podłącz najlepiej to auto pod komputer np vcds i odczytaj błędy po co szukać po omacku, ale migająca kontrolka świec żarowych może sygnalizować nadal jakiś problem w obwodzie świateł stop
    decybel91
    Level 42  
    Bez kompa, po co wydatki? Należy zmienić czujnik stopu (4pinowy) i po problemie.
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Żarówki w lampach tylnych, zamontować właściwie/wymienić.
    waszek
    Level 2  
    Dzieki za odpowiedz...czyli nadal problem lezy w czujniku...żarówki wymienione wszystkie z tyłu 2 dni temu
    kortyleski
    Level 43  
    Masy tylnych lamp...
    bart.auto
    Level 21  
    Według mnie od kiepskich punktów masowych nie będą świece migać ja bym stawiał na kiepskiej jakości czujnik lub jego uszkodzenie przy montażu ja już 3 razy się naciąłem na podróbkach oryginały chodziły bez zarzutu
    kortyleski
    Level 43  
    świece to jedno a stop świecący stale tylko przy światłach mijania to ewidentny brak masy.
    noga
    Level 13  
    założę sie że >Pawel wawa< wszystko wyjaśnił, a to że stop pali sie po pozycji dopiero po wizycie u mechanika, to najczęstsza spiewka klienta "ale wczeniej było dobrze"

Dodano po 1 [minuty]:

a mrugająca kontrolka świecy w tych rocznikach nigdy nie informuje o usterce swiec.