Mam taki problem.Chciałbym żeby kontrolka rezerwy na centralnce zapalała mi sie jak wskazówka będzie około czerwonego pola rezerwy na butli.Wcześniej zapalała mi sie jak wskazówka była troszke za połową.Jakiś zanjomy coś tam pokrecił tym dekielkiem z czujką i teraz ciagle pali się rezerwa nawet dziś zatankowłem za 40 zł i jest 3/4 butli i pali się rezerwa.Ktoś umie poradzić mi jak z tym dojść do ładu??