Chodzi o to że mój dysk zewnętrzny nie chce się uruchomić, podłączam i nic.
Wszystko sprawne jest, to pewno wina sterowników. Ale problem polega na tym
że ja z niego nic nie usuwałem a na pewno nie formatowałem
Myślę że przywracanie danych by pomogło ale jaki użyć program
oraz jak go obsługiwać, niech to będą proste instrukcje bo nie jestem
żadnym specem od komputerów
Wszystko sprawne jest, to pewno wina sterowników. Ale problem polega na tym
że ja z niego nic nie usuwałem a na pewno nie formatowałem
Myślę że przywracanie danych by pomogło ale jaki użyć program
oraz jak go obsługiwać, niech to będą proste instrukcje bo nie jestem
żadnym specem od komputerów