Dzień dobry! W passacie zegar pokazujący temperaturę chłodnicy i poziom paliwa nie działa. Samochód mam od września. Od początku zegar był chory obecnie juz prawdopodobnie nie żyje. (Chodzi mi o wskazania strzałek - jak brak reakcji po włączeniu stacyjki to trup). Nie bardzo wiem od czego zacząć.
Problem drugi to uszkodzone styki w stacyjce - przewodzi prąd do instalacji w określonym sposobie nacisku na kluczyk podczas zapalania.
Nie wiem również, czy to się łaczy.
Pozdrawiam
Problem drugi to uszkodzone styki w stacyjce - przewodzi prąd do instalacji w określonym sposobie nacisku na kluczyk podczas zapalania.
Nie wiem również, czy to się łaczy.
Pozdrawiam