Witam wszystkich mam problem ze wskazaniami temperatury w moim pasku z 1992 r , zaczęło to się tak że wskaźnik pokazywał coraz to niższą temperaturę aż w końcu wogule się nie podniósł i nie mam wogule wskazania wskazówka leży na kołku i ani drgnie coś słyszałem że sa tam jakieś trzy czujniki odpowiedzialne za to ale jakie i gdzie nie mam pojęcia .