#1 9758150 25 Lip 2011 21:03 kaukaz kaukaz Poziom 10 Posty: 58 Ocena: 4 Autor tematu Post #1 9758150 25 Lip 2011 21:03 Pralka po uruchomieniu nie pobiera wody,pracuje pompa i mruga dioda zamknięcia drzwi.Co jest tego powodem,prosze o podpowiedz.
Pomocny post #2 9758181 25 Lip 2011 21:09 luna luna Poziom 22 Posty: 334 Pomógł: 58 Ocena: 258 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #2 9758181 25 Lip 2011 21:09 Kolego.Po załączeniu programu załącza się pompa i silnik wykonuje obroty rewersyjne .Kontrolka sygnalizuje brak obrotów silnika lub uszkodzenie blokady dźwiczek.
#3 9772831 29 Lip 2011 20:36 kaukaz kaukaz Poziom 10 Posty: 58 Ocena: 4 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 9772831 29 Lip 2011 20:36 Dziękuję bardzo,wymiana szczotek w silniku i wszystko OK!