Witam.
Mam taki problem a mianowicie wsiadłem dzisiaj do samochodu i próbowałem załączyć wycieraczki z przodu a tu ani drgną.
Tylna wycieraczka oraz spryskiwacze działają.
Sprawdzałem bezpiecznik od wycieraczek i jest ok.
Gdzie może znajdować się problem?
Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
Mam taki problem a mianowicie wsiadłem dzisiaj do samochodu i próbowałem załączyć wycieraczki z przodu a tu ani drgną.
Tylna wycieraczka oraz spryskiwacze działają.
Sprawdzałem bezpiecznik od wycieraczek i jest ok.
Gdzie może znajdować się problem?
Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.