byłem już wszędzie i nic ciekawego nie znalazłem , problem polaga w tym że autko po ciężkim odpaleniu na wolnych obrotach pracuje przyzwoicie przy dodawaniu gazu silnik gaśnie - do tej pory wymieniłem filtr paliwa oczysciłem pompe pal także ciśnienie na belcewtryskowej jest ok paliwo dochodzi do wtrysków sprawdziłęm wszystkie miżalne złacza i przewody czy są przejscia i martwi mnie brak przejscia na potencjometrze od przepustnicy nie wiem czy czy tak ma być czy może to g...no jest uszkodzone a może to całkiem coś innego może ktoś miał podobny problem w innym aucie na wtrysku bezpośrednim , zasady działąnia sa takie same a może mnie
naprowadzić na coś błachego tzw komputer wykluczam oby to nie to
pozdrawiam
naprowadzić na coś błachego tzw komputer wykluczam oby to nie to
pozdrawiam