Chcialem podziekowac za podpowiec w temacie tranzystorow do ecs
Wymienilem juz tranzystorek i 3 kondensatory i plyta smiga jak trzeba.
Teraz wziolem się za naprawe przyczyny uszkodzenia czyli za zasilacz atx
wymienilem w nim
kondensator 332z/1kw na 332/3kw
elektrolity
2x 1000uf/10v
1x 1000uf/16v
1x 470uf/16v
1x 220uf/16v tego wymienilem na 220uf/25v
Moj problem polega na tym ze mam jakies dziwne napiecia to znaczy:
5v jeste jakby niestabilne i skacze z 4,71 do 4,78
12v jest 12,82 do 12,88
3,3v jest 3,31do 3,32
Moje pytanie polega na tym na co mam zwrocic uwage w tym zasilaczy dokladnie na jaki element
zasilecza dokladnie nie wiem jakiej jest firmy ma napisane cos takiego:
SWITCHING POWER SUPPLY
MODEL: LP-6100B
NAPISANE JEST ZE TO ZASILACZ 250W
ZA JAKIE KOLWIEK SUGESTIE BEDE WDZIECZNY
pozdrawiam
Wymienilem juz tranzystorek i 3 kondensatory i plyta smiga jak trzeba.
Teraz wziolem się za naprawe przyczyny uszkodzenia czyli za zasilacz atx
wymienilem w nim
kondensator 332z/1kw na 332/3kw
elektrolity
2x 1000uf/10v
1x 1000uf/16v
1x 470uf/16v
1x 220uf/16v tego wymienilem na 220uf/25v
Moj problem polega na tym ze mam jakies dziwne napiecia to znaczy:
5v jeste jakby niestabilne i skacze z 4,71 do 4,78
12v jest 12,82 do 12,88
3,3v jest 3,31do 3,32
Moje pytanie polega na tym na co mam zwrocic uwage w tym zasilaczy dokladnie na jaki element
zasilecza dokladnie nie wiem jakiej jest firmy ma napisane cos takiego:
SWITCHING POWER SUPPLY
MODEL: LP-6100B
NAPISANE JEST ZE TO ZASILACZ 250W
ZA JAKIE KOLWIEK SUGESTIE BEDE WDZIECZNY
pozdrawiam