Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz JVC KS-AX4504 4-KANAŁOWY wyłącza się

13 Sie 2011 12:27 1991 4
  • Poziom 8  
    Witam ,
    Zakupiłem ten oto wzmacniacz JVC KS-AX4504 4-KANAŁOWY 4x 65w RMS ,
    podłączyłem go kablem zasilającym 6m o przekroju jak sie nie myle 2x 1,5 prosto do akumulatora . Podłączyłem pod niego dwa głośniki Pioneer 35w rms 4ohm i podłączyłem pod mostek subwoofer z głośnikiem Alphard 40 Wrms 8 ohm (wraz z podłączoną zwrotnicą.).Radio podłączone chinchami . Bass gain ustawiony na minimum , level volume na 50% . A mianowicie problem tkwi w tym że gdy wezmę głośniej na radiu tak 29/40 - przy większym basie to wzmacniacz się wyłącza na chwilę zmniejszę głośność i gra normalnie . Co może być nie tak ? Na kablu zasilającym nie mam bezpiecznika dopiero mam zamiar kupić . Jak myślicie dlaczego się tak dzieje ?

dodaję zdjęcie podłączonych kabli.
    Zdania zaczynamy z dużej litery.

Popraw pisownię.

3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Pozdrawiam Qstosz.

Wzmacniacz JVC KS-AX4504 4-KANAŁOWY wyłącza się
  • Sklep HeluKabel
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Kolego 2x1,5mm2 to zdecydowanie za mało na zasilanie .Daj przynajmniej 16mm2 to powinno być dobrze.
  • Sklep HeluKabel
  • Pomocny post
    Moderator CarAudio
    Faq Nazara strona 19.
  • Poziom 8  
    Zamówiłem już kable 20mm2 . Bo na tych gdy się wyłącza wzmacniacz mam 10,4 V ! to raczej za mało .
  • Poziom 8  
    Po wymianie instalacji elektrycznej na kable 20mm2 wraz z bezpiecznikiem 60A wszystko działa jak należy ! Mogę słuchać wszystko na max na radiu i wzmacniaczu , i wszystko ładnie chodzi nie wyłącza się. dzięki , temat do zamknięcia.