Witam, kupiłem atego bez instrukcji obsługi i kiedy włączę zapłon pojawia mi się informacja na komputerze o trzech błędach..
Na początku czerwona kontrolka, strzałeczka na olej i wyświetla, że jest mało oleju o -2.0l, domyślam się, że muszę dolać oleju, więc to najmniej ważne.
Drugi czerwony sygnał świetlny i dźwiękowy to strzałeczka na hamulce, czytałem o czujniku zużycia się klocków hamulcowych, więc też będę musiał do tego zajrzeć, ale czy to jest tylko od tego kontrolka?
Trzeci sygnał świetlny, światełko pomarańczowe i na wyświetlaczu pojawia się informacja: MR >MAX. Co to może być? z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i czekam na szybką odpowiedź
Na początku czerwona kontrolka, strzałeczka na olej i wyświetla, że jest mało oleju o -2.0l, domyślam się, że muszę dolać oleju, więc to najmniej ważne.
Drugi czerwony sygnał świetlny i dźwiękowy to strzałeczka na hamulce, czytałem o czujniku zużycia się klocków hamulcowych, więc też będę musiał do tego zajrzeć, ale czy to jest tylko od tego kontrolka?
Trzeci sygnał świetlny, światełko pomarańczowe i na wyświetlaczu pojawia się informacja: MR >MAX. Co to może być? z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i czekam na szybką odpowiedź