Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer XC-IS21T + Subwoofer aktywny Red Star HLS-100

piotr.bio 30 Sie 2011 12:09 4676 1
  • #1 30 Sie 2011 12:09
    piotr.bio
    Poziom 7  

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

Mam problem, z którym ewidentnie we własnym zakresie nie jestem w stanie sobie poradzić :( Posiadam taki oto zestaw urządzeń:

1) Tablet TC1100 w stacji dokującej z wyjściem stereo mini-JACK
    2) Mini wieżę Pioneer XC-IS21T - składa się ona z dwóch elementów, tj. decka (zdjęcie nr. 1) oraz dodatkowego wzmacniacza stojącego obok (zdjęcie nr. 2). Połączone są zwykłym kablem sygnałowym 2x chinch <-> 2x chinch, następnie z wzmacniacza idą kable do kolumn.
    3) Subwoofer aktywny Red Star HLS-100 z wejściami/wyjściami jak na zdjęciu nr. 3

Ze stacji tableta wychodzi kabel mini-JACK <-> 2x chinch i idzie do wejścia Line-in decka... i w takiej konfiguracji wszystko działa elegancko. Chciałem do tego dołożyć suba no i... zaczęły się schody. Sub posiada z przodu przełącznik "mode" z podświetlającymi się kolejno opcjami 2Ch / 6Ch / 5.1Ch. Instrukcji do tego cuda niestety nie posiadam :(

Kombinowałem na ślepo kablem chinch <-> chinch podłączać wyjście line-out decka do wejścia AUX / SUB Subwoofer'a, ale albo gra jak zwykły głośnik, albo milczy. Nie wiem, czy mam jakąś zwrotnicę basową do tego dokupić, czy coś źle robię... Nie chcę nic spalić, więc skierowałem swe kroki tutaj :) Uprzejmie proszę o pomoc.

pozdrawiam

Pioneer XC-IS21T + Subwoofer aktywny Red Star HLS-100 Pioneer XC-IS21T + Subwoofer aktywny Red Star HLS-100 Pioneer XC-IS21T + Subwoofer aktywny Red Star HLS-100

0 1
  • #2 31 Sie 2011 00:43
    WojtasJD
    VIP Zasłużony dla elektroda

IMHO dobrze podłączyłeś. Do gniazd niżej podłącza się źródło dźwięku 5.1 a wyżej 2-kanałowe.
    Zawsze może dla eksperymentu podpiąć do 5.1 input: Front L+R (i odp. ustawić 'mode')

gra jak zwykły głośnik - :roll:

0