TV wyłączony sprawny poprzedniego dnia,po włączeniu ma fonię na jednym poziomie bez możliwości regulacji z pilota i klawiatury.Jeszcze do niego nie zagłądałem czekam na podpowiedzi,dzięki.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam