Witam. Mam zamiar kupić spawarkę transformatorową jednego z producentów wymienionych w temacie. Z góry zastrzegam, że nie interesuje mnie spawarka inwenterowa. Wyczytałem, że Eurotec montuje aluminiowe uzwojenia oraz zawyża parametry dlatego też tego producenta nie biore pod uwage. Najpoważniej traktuję Dedre bo kojarzy mi się z trwałą marką. Proszę o opinie dotyczące pozostałych firm. Spawarka ma kosztować około 350 złotych (ale musi być transformator) oraz od 180A. Przedewszystkim interesuje mnie wymiana doświadczeń co do pracy ciągłej (problem przegrzewania sie spawarek) oraz typu uzwojenia.