Witam serdecznie, czy byłby ktoś tak uprzejmy i polecił mi którąś z tych stacji.
Chodzi mi o doświadczenia w użytkowaniu, którą drodzy forumowicze polecacie.
Temat wałkowany od wieków no ale po szperaniu forum zawęziłem swój wybór do 2 sztuk , co tak naprawdę wybrać, obydwie stacje są w tej samej cenie, różni je jedynie forma hot-air, jedna ma kompresor druga wiatraczek.
Yihua 852D+ czy
Yihua 898BD
Z góry dziękuję za poświęcony czas.
Pozdrawiam
Chodzi mi o doświadczenia w użytkowaniu, którą drodzy forumowicze polecacie.
Temat wałkowany od wieków no ale po szperaniu forum zawęziłem swój wybór do 2 sztuk , co tak naprawdę wybrać, obydwie stacje są w tej samej cenie, różni je jedynie forma hot-air, jedna ma kompresor druga wiatraczek.
Yihua 852D+ czy
Yihua 898BD
Z góry dziękuję za poświęcony czas.
Pozdrawiam