Witam Panów!
Bardzo proszę o pomoc w zdiagnozowaniu problemu dotyczącego pralki AWO D4320P. Przy próbie jej załączenia urządzenie włącza się przez chwilę po czym
zasilanie zanika i tak w kółko. Wcześniej pralka działała do momentu kiedy włączała się grzałka na dowolnym programie , wtedy przygasała a wcześniej szarpało silnikiem. Wirowanie było w porządku. Sądzę , że po pewnym czasie od momentu uruchomienia coś przegrzewa się w programatorze i pralka nie daje się uruchomić. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem
Bardzo proszę o pomoc w zdiagnozowaniu problemu dotyczącego pralki AWO D4320P. Przy próbie jej załączenia urządzenie włącza się przez chwilę po czym
zasilanie zanika i tak w kółko. Wcześniej pralka działała do momentu kiedy włączała się grzałka na dowolnym programie , wtedy przygasała a wcześniej szarpało silnikiem. Wirowanie było w porządku. Sądzę , że po pewnym czasie od momentu uruchomienia coś przegrzewa się w programatorze i pralka nie daje się uruchomić. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem