Witam, mam problem z chłodziarka LG.
Przestała sama chłodzić, agregat słychać ze chodzi, bez przerwy, termostat nie wyłącza go w ogolę.
Dziś rano zobaczyłem z tytlu za szafka trochę wody, odsunąłem chłodziarkę i z tylu widać szron na kapilarach.
Co się stało?, i czy możliwe ze coś sam uszkodziłem ?. Dodam ze chłodziarka chodziła dobrze, ale co kilka dni całkowicie rozmrażała zamrażalnik i od nowa chłodziła. A teraz padła i całkowicie nie mrozi.
Przestała sama chłodzić, agregat słychać ze chodzi, bez przerwy, termostat nie wyłącza go w ogolę.
Dziś rano zobaczyłem z tytlu za szafka trochę wody, odsunąłem chłodziarkę i z tylu widać szron na kapilarach.
Co się stało?, i czy możliwe ze coś sam uszkodziłem ?. Dodam ze chłodziarka chodziła dobrze, ale co kilka dni całkowicie rozmrażała zamrażalnik i od nowa chłodziła. A teraz padła i całkowicie nie mrozi.