Witam
miał ktoś do czynienia z takim sprzętem? Przydałby mi sie jakis manual.
Problem polega na tym ze raz to samo koło wyważa chwile a raz długo. Dodatkowo po założeniu koła ponownie w innej pozycji pokazuje ze koło jest nie wyważone.
Szczerze powiem ze nie za bardzo wiem jakie sa czujniki na wale i jak one działają. za wszelkie pomysły z góry dziękuje. Kalibracje przeprowadzałem ale nic to nie zmienia.
miał ktoś do czynienia z takim sprzętem? Przydałby mi sie jakis manual.
Problem polega na tym ze raz to samo koło wyważa chwile a raz długo. Dodatkowo po założeniu koła ponownie w innej pozycji pokazuje ze koło jest nie wyważone.
Szczerze powiem ze nie za bardzo wiem jakie sa czujniki na wale i jak one działają. za wszelkie pomysły z góry dziękuje. Kalibracje przeprowadzałem ale nic to nie zmienia.