Witam niedawno kupiłem wyważarkę (Wheel Balancer) wszystko niby działa ale niesty podczas wyważania pokazuje 4 - 5 a nawet więcej wyników zanim pokaże 00 po obu stronach sprawdzałem na paru kołach więc to raczej nie wina krzywej felgi. Po nabiciu przykładowo tych
6
ciężarków koło jest wyważone ponieważ sprawdzałem je na wyważarce u wulkanizatora. Dodam że była kalibrowana i dalej ten sam problem i tu pytanie czy ktoś się z czymś takim spotkał? A może jest to prawidłowe? Lezcz mi się wydaje że powinno 1 max 2 razy nabijać i ma się pokazać 00 co o tym myślicie? Pozdrawiam.
6