Proszę Państwa jestem nowy na forum, trochę muszę się obyć z panującymi regułami. Poszukuję kogoś kto ma doświadczenie i możliwości naprawy magnetofonu Philips DCC 900. Posiadam go od 1992 r i rzadko używałem, ale postanowiłem przywrócić go do łask. Niestety mam problemy z odtwarzaniem in nagrywaniem. Odtwarza po jakimś czasie, ale urywa głos czasem na dłużej , czasem na ułamek sekundy, można do porównać do sypiącego się przekazu z Cyfry podczas dużego zachmużenia.Jak się zagrzeje to zjawisko jest mniejsze.A podczas nagrywania z wejść analog. wszystko w porządku,a wejść cyfrowych /optyczne i digital/ nie odbiera czyli podaje komunikat zmień weścia.Czasem po chwili załapie sygnał na chwilę, też go pourywa i znów nie dochodzi sygnał. Myślę że coś nie tak z układem cyfrowym. Dodam iż magnetofon jest w doskonałym stanie, ale niestety nie działa poprawnie. Proszę o pomoc.[/img]