Witam,
Przekaźnik 30A/12V podłączony przez bezpiecznik 25A do halogenu 100W w sposób przedstawiony na schemacie (docelowo 2 halogeny, stąd taki bezpiecznik).
Niestety pomiędzy "+" a "-" halogenu nie ma napięcia (pojawia się 0.02V).
Napięcie mierzone w stosunku do masy jest jeszcze przy nodze 37a, następnie już na 30 przy samym przekaźniku jest 0.02. Zarówno noga 37 jak i 37a sprawdzana przy zwartym przełączniku, efekty identyczne (na jednej zawsze było 0V tak jak być powinno, druga 0,02V).
Możliwe, że to przekaźnik (teraz nie mam innego pod ręką) czy na schemacie coś jest nie tak ?
Przekaźnik 30A/12V podłączony przez bezpiecznik 25A do halogenu 100W w sposób przedstawiony na schemacie (docelowo 2 halogeny, stąd taki bezpiecznik).
Niestety pomiędzy "+" a "-" halogenu nie ma napięcia (pojawia się 0.02V).
Napięcie mierzone w stosunku do masy jest jeszcze przy nodze 37a, następnie już na 30 przy samym przekaźniku jest 0.02. Zarówno noga 37 jak i 37a sprawdzana przy zwartym przełączniku, efekty identyczne (na jednej zawsze było 0V tak jak być powinno, druga 0,02V).
Możliwe, że to przekaźnik (teraz nie mam innego pod ręką) czy na schemacie coś jest nie tak ?