Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gdzie znajduje się sterownik webasto t90 w vw touran

bobson205 27 Wrz 2011 00:27 5032 3
  • #1 27 Wrz 2011 00:27
    bobson205
    Poziom 9  

Witam, mam pytanie gdzie znajduje się w Touranie 2004r modelowo 05 sterownik webasto t90. według vinu auto posiada taki sterownik seryjnie nawet mam w instrukcji jakąś naklejkę a kodami, sterownik też jest zakodowany jakby był telestart a nie mogę nauczyć nowego pilota żeby zadziałał robię to poprzez odłączenie klemy od aku na 10sekund podłączam i szybko wciskam przycisk off i nic sie nie dzieje tylko szybko mruga czerwona kontrolka na pilocie. można jakoś sprawdzić poprzez vaga czy jest taki sterownik t90 w ogóle podpięty w samochodzie czy jak go nie mam to powinien wyskoczyć jakiś błąd w vagu i czy poprzez vaga można jakoś dopasować nowego pilot. szukam od tygodnia tych danych i nigdzie nic nie ma...

0 3
  • #3 27 Wrz 2011 09:18
    bobson205
    Poziom 9  

dzięki za linki ale nigdzie tam nie ma o programowaniu przez vaga i gdzie jest zamontowany telestart w tourania

1
  • #4 27 Wrz 2011 09:35
    Kaszpir77
    Poziom 20  

Jeżeli chodzi o Telestart to MWB 6, pozycja 3 i możesz tam mieć: aktywny; nieaktywny; włączony; wyłączony; niezabudowany; zablokowany. Poza tym poszukaj sobie informacji o kodowaniu pieca. Tam jest info czy pilocik jest lub był.

1