Witam !
Odblokowałem Lark Firebird 50.3 w ten sposób, że wrzuciłem na kartę plik explorer.exe i później ustawiłem go jako nawigację. Po uruchomieniu nawigacji mam normalny dostep do plikow, aplikacje windowsa ce 5.0 uruchamiają się bez problemu.
Teraz gdy zainstaluję swoją aplikację przez ActiveSync, po jej uruchomieniu otrzymuję komunikat :
"Cannot find "MDict" (or one its components). Make sure the path and filename are correct and that all the required libaries are available"
"Nie można znaleźć "MDict" ( lub jednego z jego komponentów). Upewnij się czy ścieżka i nazwa pliku są poprawne i że wszystkie wymagane biblioteki są dostępne"
Dzieje się tak z każdym zainstalowanym programem.
Proszę o pomoc
Odblokowałem Lark Firebird 50.3 w ten sposób, że wrzuciłem na kartę plik explorer.exe i później ustawiłem go jako nawigację. Po uruchomieniu nawigacji mam normalny dostep do plikow, aplikacje windowsa ce 5.0 uruchamiają się bez problemu.
Teraz gdy zainstaluję swoją aplikację przez ActiveSync, po jej uruchomieniu otrzymuję komunikat :
"Cannot find "MDict" (or one its components). Make sure the path and filename are correct and that all the required libaries are available"
"Nie można znaleźć "MDict" ( lub jednego z jego komponentów). Upewnij się czy ścieżka i nazwa pliku są poprawne i że wszystkie wymagane biblioteki są dostępne"
Dzieje się tak z każdym zainstalowanym programem.
Proszę o pomoc