W TV jak w temacie odbiornik nie włącza się, dioda st-by miga na czerwono dwa razy.Brak napięcia 13V.Z przetwornicy wychodzi napięcie 5v na 11 nóżkę gniazda CN7201 ,dalej przechodzi na płytę główną na stabilizator CJ8S.Z układu wychodzi napięcie 3,3V.Na nóżce 9 gniazda CN7201 jest napęcie 3,2V.W momencie włączania odbiornika, na nóżce 10 PS ON złącza CN7201 na moment pokazuje się napięcie w granicy 3,3V i spada do zera dioda st-by przez moment świeci na zielono.Przekaźnik RL7101 nawet się nie załączy.Podłączyłem 5V do styku PS NO ,przekaźnik załączył ale nadal brak napięcia 13V.Sprawdzałem zasilacz na ewentualne zwarcia tranzystorów , diod. Wymieniłem kondensatory po stronie wtórnej zasilacza. Szukałem podobnego tematu na forum ,nic nie znalazłem.Czy ktoś z kolegów miał podobny problem?