Witam.
Przeszukałem całe to Forum i przeczytałem mnóstwo wątków, ale dalej nie mogę poradzić sobie z zaadresowaniem tego PAR'a56 do sterownika 192. To dla mnie bardzo ważne, aby ktoś pomógł, po "chłopsku" wytłumaczyć jak mam adresować. Mam instrukcje od jednego i drugiego sprzętu, ale wciąż bez efektu.
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Darek
Przeszukałem całe to Forum i przeczytałem mnóstwo wątków, ale dalej nie mogę poradzić sobie z zaadresowaniem tego PAR'a56 do sterownika 192. To dla mnie bardzo ważne, aby ktoś pomógł, po "chłopsku" wytłumaczyć jak mam adresować. Mam instrukcje od jednego i drugiego sprzętu, ale wciąż bez efektu.
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Darek