Witam
Od niedawna jestem w posiadaniu sterownika easy800 dokładnie 822-DC-TC
Niestety do pełni szczęścia brakuje mi kabla do komunikacji z PC. Można go kupić za ok 200 zł - niestety jak dla mnie trochę drogo.
Jeśli ktoś posiada schemat takiego kabla to proszę o zamieszczenie na forum.
Google juz przewertowałem w poszukiwaniach i niestety bez powodzenia.
Pozdrawiam
Od niedawna jestem w posiadaniu sterownika easy800 dokładnie 822-DC-TC
Niestety do pełni szczęścia brakuje mi kabla do komunikacji z PC. Można go kupić za ok 200 zł - niestety jak dla mnie trochę drogo.
Jeśli ktoś posiada schemat takiego kabla to proszę o zamieszczenie na forum.
Google juz przewertowałem w poszukiwaniach i niestety bez powodzenia.
Pozdrawiam