hmm mam magnetowid Orion H300E-V i cos z nim nie tak
.... jak wkladam kasete to pomieli troche i po chwili ja wyrzuca tasma jest wyciagnieta i pognieciona . Co moze byc nie tak ? glowica jest spoko tylko cos te silniczki co ruszaja calym mechanizmem mi sie nie podobaja . Jezeli ktos wie co moze byc nie tak, albo jak ktos wie gdzie moge dokladny opis tego magnetowidu znalezc niech napisze ...