witam, mam pytanko odnosnie radyjka podanego w temacie. Troche dziwnie zachowuje sie w nim tuner, a mianowicie, po ustawieniu jakiejs stacji gra przez jakis czas i nagle tuner przestaje grac,(radyjko dziala wszystko swieci, tylko muzyczka nie leci
) aby go "ozywic" trzeba nacisnac przycisk AF.... po nacisnieciu gra on znowu przez jakis czas i znowu sie procedura nacisniecia AF-u powtarza.... i tak wkolko ..... ;/dodam ze niezaleznie czy AF jest uaktywniony czy nie to i tak ten problem wystepuje, nie wiem czy jest to wina ustawien,opcji czy moze to uszkodzenie, za info z gory dziekuje