Wiatm
Posiadam radio Blaupunkt London 43 RDM.
W radiu działa normalnie CD i fale średnie i długie, natomiast z falami FM jest problem.
Nie wyszukuje automatycznie ani jednej stacji recznie można ustawić ale nie poprzez skanowanie, nie może złapać stereo ale najgorsze jest to że bardzo cicho słychać stacjie radiowe w głośnikach. Na CD i długich jest normalnie a na FM bardzo cicho.
Sprawdzałem filtr jest oksygnał z głowicy jest ok, nie wiem co dalej począć z tym radiem.
A i jeszcze jedno RDS łapie odrazu jak tylko się ustawi stacjie czyli jest ok.
Prosił bym o podpowiedz może ktoś spodkał się już z takim problemem.
Rady:
- dbaj o styl swojej wypowiedzi
- nie popełniaj błędów
- nie zaniżaj poziomu elektroda.pl
Dziękujemy! [h]
Posiadam radio Blaupunkt London 43 RDM.
W radiu działa normalnie CD i fale średnie i długie, natomiast z falami FM jest problem.
Nie wyszukuje automatycznie ani jednej stacji recznie można ustawić ale nie poprzez skanowanie, nie może złapać stereo ale najgorsze jest to że bardzo cicho słychać stacjie radiowe w głośnikach. Na CD i długich jest normalnie a na FM bardzo cicho.
Sprawdzałem filtr jest oksygnał z głowicy jest ok, nie wiem co dalej począć z tym radiem.
A i jeszcze jedno RDS łapie odrazu jak tylko się ustawi stacjie czyli jest ok.
Prosił bym o podpowiedz może ktoś spodkał się już z takim problemem.
Rady:
- dbaj o styl swojej wypowiedzi
- nie popełniaj błędów
- nie zaniżaj poziomu elektroda.pl
Dziękujemy! [h]