Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebna pomoc z wejściem liniowym

06 Gru 2004 15:58 1083 7
  • Poziom 13  
    Posiadam radyjko JSC mx-50 na podzespołach firmy sanyo radyjko jest fajne ale chciałbym dorobić w nim wejście liniowe. Z tyłu posiada ono wyjście z przedwzmacniacza, czy można je jakoś przerobić na wejście? Niestety nie posiadam schematu.
  • Poziom 23  
    w takim razie nie kombinuj z radiem w środku tylko kup kasetę taką z głowicą i wyjściem na mini jack i już masz wejście sygnałowe,kaseta udaje standardową taśmę magnetofonową i jest myślę dobrym rozwiązaniem bez ingerencji w środek radia.Cena kasety zawiera się od ok. 30-50 zł.
  • Poziom 13  
    Dzieki ale wystarczyło tylko odpiąć wejście AM z ktorego i tak nie korzystałem i podpiąć tam cd-ka. Proste i szybkie, no i jakośc dzwięku o wiele lepsza. Dzięki z apróbe pomocy.
  • Poziom 10  
    W jaki sposób odpiąć AM bo chciałbym zrobić to samo tylko że w Kenwoodzie KRC558R. Proszę o pomoc.
  • Poziom 13  
    nie wiem jak w twoim radiu ale najprosciej znajdz 2 diody zenera, ktore sa obok siebie na plytce drukowanej. Bardzo czesto maja zlaczone wejscia gdyz sygnal puszczany przez nie jest mono. Wlacz radio i przelacz na AM powinno pojawic sie tam napiecie stałe, ktore ma za zadanie ich wysterowanie. Teraz trzeba tylko je odlaczyc i rozdzielic wejscia na nie podac dwa sygnaly audio ktore bede pochodzily z dolacznego urzadzenia.
  • Poziom 10  
    To są napewno wejścia na tych diodach czy mogą być też wyjścia?? Bo się kompletnie nie znam na tym.