Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lodówka LG gb 3133 total no frost

ag1112 11 Nov 2011 13:35 4710 8
    ag1112
    Level 14  
    Witam. Kilka dni temu kupiłem tą że lodówkę i zauważyłem, że dość często się włącza - ustawiona jest na 1/4 chłodzenia i mrożenia. Poprzednia normalna lodówka bez systemu no frost włączała wydaje mi się, że rzadziej. Czy ten NO FROST ma to do siebie właśnie? Bo nie wiem, czy lodówkę zgłaszać do serwisu, czy to jej normalna praca.
    Proszę o pomoc
    ag1112
    Level 14  
    zdecydowanie sprężarki. Jesli się nie myle to 3-4 w ciagu godziny?...
    czolgista
    Level 27  
    Zawsze jest możliwość zgłoszenia do serwisu nawet przy drobnych uwagach , po to aby wyeliminować niedoróbki lub wady których nie jesteś w stanie sprawdzić , a które odbiegają od instrukcji ,częste włączanie to również wina niedomkniętych drzwiczek lub wkładania dużej ilości produktów czasem jeszcze ciepłych.
    ag1112
    Level 14  
    cieple produkty odpadają, a drzwiczki same się domykają. no nic, muszę poobserwować ja troszkę
  • Helpful post
    mrhari
    VIP Meritorious for electroda.pl
    ag1112 wrote:
    Jesli się nie myle to 3-4 w ciagu godziny?...

W nocy też tak się zachowuje?
    A jak się kompresor już włączy to długo pracuje?
    ag1112
    Level 14  
    myślę, że tak 3 razy w ciągu godziny się włącza, kompresor pracuje hmmm parę minut, w nocy pojęcia nie mam
    mrhari
    VIP Meritorious for electroda.pl
    ag1112 wrote:
    kompresor pracuje hmmm parę minut

Godzina ma 60 minut. To jaki jest stosunek pracy do postoju? Więcej pracuje czy dłużej odpoczywa? Coś mi to wygląda na szukanie dziury w całym.
    ag1112
    Level 14  
    no może serio szukam dziury w całym-chciałem się tylko dowiedzieć, czy to prawidłowa praca, temat zamykam