Witam.
Mam taki problem z Mercedesem MB100 2,4 diesel że jak zostawiam go na noc przodem pod górę to rano bardzo ciężko odpala. Jeżeli zostawię go przodem z górki to pali bez najmniejszych problemów. Dodam do tego że mieszkam przy stromej ulicy co jest kłopotliwe.
Dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
Mam taki problem z Mercedesem MB100 2,4 diesel że jak zostawiam go na noc przodem pod górę to rano bardzo ciężko odpala. Jeżeli zostawię go przodem z górki to pali bez najmniejszych problemów. Dodam do tego że mieszkam przy stromej ulicy co jest kłopotliwe.
Dziękuję za wszelkie podpowiedzi.