logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mercedes MB100 - Nie chce odpalać jak stoi pod górę.

harrymartin 14 Lis 2011 07:32 3562 5
REKLAMA
  • #1 10136616
    harrymartin
    Poziom 9  
    Posty: 43
    Ocena: 7
    Witam.
    Mam taki problem z Mercedesem MB100 2,4 diesel że jak zostawiam go na noc przodem pod górę to rano bardzo ciężko odpala. Jeżeli zostawię go przodem z górki to pali bez najmniejszych problemów. Dodam do tego że mieszkam przy stromej ulicy co jest kłopotliwe. :|
    Dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
  • REKLAMA
  • #2 10136698
    arturjakis
    Poziom 17  
    Posty: 307
    Pomógł: 16
    Ocena: 17
    Opisany objaw sugeruje zapowietrzanie układu paliwowego i cofanie się paliwa do zbiornika.
  • REKLAMA
  • #3 10181385
    bozena2
    Poziom 12  
    Posty: 74
    Pomógł: 3
    Ocena: 12
    Jesli by się układ zapowietrzał to raczej niemiało by znaczenia czy stoi przodem w dół czy odwrotnie auto by nie paliło wogóle.Byc może miewasz za mało paliwa w zbiorniku co powoduje się przesunięcie paliwa bedąc pod górę w drugą stronę tam gdzie nie może go zassać smok.Spróbuj sprawdzic to pod tym kątem.
  • REKLAMA
  • #4 10218817
    yemek
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Miałem to samo w W209 2005r. Pomogła wymiana przewodów paliwowych.
  • REKLAMA
  • #5 10218852
    bart40
    Poziom 13  
    Posty: 17
    Pomógł: 5
    Ocena: 3
    Na bank uszkodzony zawór zwrotny w pompie wtryskowej :D .Pomoże założenie zaworka np.z allegro na przewodzie przy samej pompie.Pozdrawiam.
  • #6 10604510
    harrymartin
    Poziom 9  
    Posty: 43
    Ocena: 7
    Pomogła wymiana przewodu paliwowego oraz podkręcenie wszystkich połączeń.
REKLAMA