Witam
Czytałem podobne tematy i robiłem to co w nich się dowiedziałem, ale żadne rozwiązanie nie pomogło.
Kupiłem Opla Agile z radiem Blaupunkt cr 43 - zakodowanym.
Problem w tym, że radio jest zablokowane (na wyświetlaczy tylko " - - - ") i żaden sposób nie mogę doprowadzić do tego żeby wprowadzić COD.
Próbowałem podłączać radio na przekręconej stacyjce, odłączyłem je i 3 dni leżało w domu ale nic nie działa.
Jest jeszcze jakiś domowy sposób na to czy pozostaje serwis?
Kod wygenerowałem przez Code calculator więc jak będę mógł już go wprowadzić to będzie OK.
Czytałem podobne tematy i robiłem to co w nich się dowiedziałem, ale żadne rozwiązanie nie pomogło.
Kupiłem Opla Agile z radiem Blaupunkt cr 43 - zakodowanym.
Problem w tym, że radio jest zablokowane (na wyświetlaczy tylko " - - - ") i żaden sposób nie mogę doprowadzić do tego żeby wprowadzić COD.
Próbowałem podłączać radio na przekręconej stacyjce, odłączyłem je i 3 dni leżało w domu ale nic nie działa.
Jest jeszcze jakiś domowy sposób na to czy pozostaje serwis?
Kod wygenerowałem przez Code calculator więc jak będę mógł już go wprowadzić to będzie OK.