Możliwe że pomysł mnie przerasta ale chciałbym się zorientować szczegółowo w następującym temacie.
Po lini produkcyjnej idą produkty zapakowane w kartony. Trzeba zabrać je z taśmy i ułożyć na palecie w określony sposób.
Główne problemy do rozwiązania
- Jak zrobić chwytak kartonów
- Jak ustalić odpowiednią siłę chwytu kartonu (tak żeby go nie pognieść i jednocześnie żeby niespadł podczas przenoszenia (kartony mogą mieć wagę do 10 kg)
- Jak wykrywać na palecie odpowiednie miejsce do położenia kartonu
Prosiłbym o sugestie osoby mające jakąś wiedzę na ten temat i ewentualne wskazanie żródeł jakiś dokumentów poruszających podobne tematy oraz namiary na producentów wykonujących coś podobnego.
Po lini produkcyjnej idą produkty zapakowane w kartony. Trzeba zabrać je z taśmy i ułożyć na palecie w określony sposób.
Główne problemy do rozwiązania
- Jak zrobić chwytak kartonów
- Jak ustalić odpowiednią siłę chwytu kartonu (tak żeby go nie pognieść i jednocześnie żeby niespadł podczas przenoszenia (kartony mogą mieć wagę do 10 kg)
- Jak wykrywać na palecie odpowiednie miejsce do położenia kartonu
Prosiłbym o sugestie osoby mające jakąś wiedzę na ten temat i ewentualne wskazanie żródeł jakiś dokumentów poruszających podobne tematy oraz namiary na producentów wykonujących coś podobnego.