Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet Archos 7 HT v1 - "cisza" po update firmware

slaszczecin 21 Lis 2011 23:21 1656 0
  • #1 21 Lis 2011 23:21
    slaszczecin
    Poziom 2  

Po zakupie tabletu Archos 7 Home Tablet ver 1 (A70HB) postanowiłem update'ować firmware. Po przeczytaniu różnych postów wziąłem się za robotę... I tutaj zonk - pomimo, że aktualizacja wg. wszelkich znaków na niebie i ziemi przebiegła poprawnie po restarcie tablet już nie "podniósł się". :-( Przechodzi przez pierwszy ekran systemowy i zatrzymuje się jak gdyby na ekranie zaraz po załadowaniu tapety. W tym momencie wiesza się - nie wyświetla niczego poza tapetą, nie reaguje na próby standardowego wyłączenia. Dopiero twardy reset - przy odłączonym kablu zasilania i USB - powoduje wyłączenie urządzenia.
    Próbowałem podłączyć go do kompa i z tego poziomu obsłużyć pamięć. Owszem komputer widzi urządzenie (Archeos 7), widzi również dwa napędy (pamięć wewnętrzna i slot karty SD), ale niestety nie można się do nich dostać (nie czyta ich zawartości). :-(
    Proszę o pomoc w reanimcji tego zwierza. Czy jest jakaś procedura awaryjnego odtworzenia systemu (Android). Ewentualnie jaki soft pozwoliłby "otworzyć" napędy aby można było wgrać firmware.
    Z góry dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi.

Pozdrawiam

0 0