Witam,
pomiary rezystancji wykazały 20Ω.
W protokole mam dwa pola:
Rezystancja zmierzona oraz rezystancja dopuszczalna.
Szukałem, znalazłem jakieś starsze posty z 2003 roku i pisano tam, że jest to 10-50Ω.
Jak to wygląda teraz?
Pozdrawiam
Patryk Słupikowski
pomiary rezystancji wykazały 20Ω.
W protokole mam dwa pola:
Rezystancja zmierzona oraz rezystancja dopuszczalna.
Szukałem, znalazłem jakieś starsze posty z 2003 roku i pisano tam, że jest to 10-50Ω.
Jak to wygląda teraz?
Pozdrawiam
Patryk Słupikowski