Witam serdecznie.Mam problem z moją wspaniałą pralką.Momentami jest tak że zaczyna pobierać wodę aż się przepełnia.W pierwszych pobieraniach wody dzieje się normalnie za to gdy dojdzie do miedzy 2 i 3 punktem programu zaczyna pobierać i muszę przekręcić programator dalej ręcznie by spuścił tą wodę.Niestety zazwyczaj potem zaczynają się już tylko plukania i ciuszki są słabo wyprane.Czy ktoś może mi to wyjaśnić?Będę bardzo wdzięczny